Kimbap’ın Haremi

Aslında yazdan beri aynen bu başlıkta bir yazı taslağımda duruyor. Kaderin bir cilvesiyle bir türlü yazamadığım yazı mim olarak kucağıma düşüverdi. Önce gacım Oyuncuşi, ardından Bu‘cum sonra da La Fea mimleyince en sonunda yazayım dedim. Mimin konusu açık, imkanınız olsa bir harem çatısı altında toplayıp, dışarı salmayacağınız 10 güzelliği açıklamak. Ancak malum benim harem kontenjanım sınırsız olduğundan toparlamak hayli zor olacak. 10 kişiyle sınırlamak nedir yahu? Yetkililerden açıklama bekliyorum. Neyse zaten kontenjanı pek sallamadığımı az sonra göreceksiniz.

İki yıl önce bu yazının önce Japon sonra Kore versiyonunu yazmıştım aslında. Şu yazı ile yakın zaman önce Hong Kong versiyonunu da yazdığımı varsayıyorum. Ancak malum iki yıl geçti, listeye yeni isimler eklendi, yelpaze genişledi. 10 kişi kuralını yıkmamaya çalışacağım ama kategorilere ayırarak yapabilirim ancak. Yazıya geçmeden yasal uyarımı yapayım çarpıntı ve burun kanaması gibi yan etkiler olabilir. Buyrunuz eğlence başlasın.

Koreli Oyuncular Koğuşu

Evet gözdelerimi koğuşlarda tutuyorum. Önce oyuncularla başlayalım bakalım.

1. Won Bin

Uzaktan beğenirdim ama o Madeo’yu izlemedim mi, orada film koptu. Çok iyi bir oyuncu olmasının, seçici karakterinin yanında, güzel cemali rüyalarıma girer oldu. İnsan değil bu, sanki bir melek diye türküler yakar oldum. İki yıl önceki listemde de vardı kendileri yalnız büyük bir çıkış yaşamış o günden sonra.

2. Kim Nam Gil

İsmi her türlü espriye müsait bu güzel adamın nesinden bahsetsem, Bidam hallerinden mi, No Regret’teki aşık hallerinden mi yoksa Portrait of a Beauty’deki şirinliğinden mi? Bu blogdan askere gözyaşlarıyla uğurladım, sırf onun hatrına Bad Guy izledim, bölüm bölüm bloga yazmaya bile kalktım. İki yıl yolunu gözledim ve yakında dönüyor kendileri. Geçen asker yeşili bir zarfta tüfekli fotosunu göndermiş. Bir de kasede şarkı doldurmuş, ağladım.

3. Yoo Ah In

Ahhhhh In demek istiyorum. Bu kepçe kulaklıyı ilk Antique Bakery’de izlesem de asıl ilgimi çekmesi Sungkyunkwan Scandal ile oldu. O asi hallerine kurban oldum, saçlarını savuruşuna, dudağını büzüşüne bayıldım. Kalbimden koca bir köşe verdim. Sarangne oppa dedim, alınyazımsın dedim.

4. So Ji Sub

İki yıl önce bir numaramdı, şimdi düşüş yaşamış. Bunun nedeni Jisub’ın şu iki yılda pek gözüme ilişen bir projede yer almaması sanırım ama bu onun taş gibi olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

5. Hyun Bin

İki yıl önce de listeme almışım, şimdi de vazgeçemiyorum kendisinden. Askere göndereli şaka maka bir yıl olmuş. Daha önce listeme almamın sebebi My Name is Kim Sam Soon idi, şimdi ise Secret Garden ile yüreklerimizde yer ettiğinden listedeki yerini de koruyor kısmetlim, kıymetlimisss.

Şimdi Koreli oyuncularımız bu kadar aslında bir Jung Woo Sung, Park Shi Hoo, Joo Won ya da Gong Yoo da eklemek isterdim ama malum 5 kişi. Son 5 hakkımı da Japonlarım için kullanıyorum.

Japon Oyuncular Koğuşu

1. Kimura Takuya

Ahh o yok mudur o? Serseri hallerine, çapkın bakışlarına, tatlı gülümsemesine kurban olduğum. Pride dizisinde hayallerimin erkeğini oynayan bu güzellik aynı zamanda Hero dizisinin tuhaf zeka küpü olarak da kalbimi çalmıştır. 2046‘daki hallerinden bahsetmiyorum bile. Seni seviyorum KimuTaku.

2. Odagiri Joe

Önceki listemde de vardı, yeri sağlamlaştı bu güzelliğin. Japonya’nın Johnny Depp’i coolluğun kitabını yazan şahane adam. Garip saçların için berberin, salkım saçak kıyafetlerin için son ütücün olurum.

3. Tamaki Hiroshi

İlk olarak Heavenly Forest adlı tatlı filmin tatlı çocuğu olarak tanıdık. Nodame‘de bir de baktık sert, karizmatik, yerine göre tuhaf ve komik bir orkestra şefi de olabiliyormuş, Love Shuffle’da ise yolunu kaybetmiş, kafası karışık bir adam. Ancak o benim için hala en çok Chiaki Senpai. Seviyoruz.

4. Okada Masaki

Hana Kimi‘de adının Sekime olduğunu söylemekten yorulmuştun, onlar öğrenemedi belki ama ben öğrendim. Yan rollerden baş rollere geçişini yaptığı için mutlu olduğum bir güzelliktir kendisi ve acı bir şekilde, gerçekten de güzeldir.

5. Mukai Osamu

Mei Chan’da beyaz saçlı uşağım, Atashinchi’de asi adamım, Hotaru’da sadece Hotaru’nun değil benim de aklımı karıştıran adam oldun. Daha izleyemesem de Paradise Kiss’de en sevdiğim anime karakterlerinden Joji’ye can vermiştir, saçları mavi olmasa da ben nasıl canlandırdığını merak ediyorum.

Bu listede olmasını istediğim ama kişi sınırlaması yüzünden yer bulamayanlar da var. Mesela Oguri Shun, Matsuyama Kenichi, Sen Mitsuji(zaten model olduğundan oyunculara ekleyemezdim ama içim gitti yani) ve tabi ki Takeshi Kaneshiro. Takeshi’yi daha önce iki listeye eklediğimden artık burada olmasın dedim.

Popçular Koğuşu

Burda bitti sandınız değil mi? Eğlence yeni başlıyor. Ayrı kategori olduğundan bir 10 kişi de burada eklemekte sakınca görmüyorum. İki yıl önce Kpop’a çok bulaşmamıştım belki ama artık uzuuun bir liste de onlar için var.

1. Eunhyuk

Hyukkie’m, Monkey D. Eunhyuk’um, Anchovy’mdir kendisi. Beni çok güldürmesi ilk kalbimi çalan şey oldu. İlk bakışta güzel bir adam olduğu düşünülmez belki ama herkesin fark edemediği karizmatik ve yakışıklı bir yönü vardır. Üstelik benim gibi başarılı erkeklerden etkilenen biri için dansını izlemek (hele MJ dansını ondan güzel yapan yok) ya da spor yapışını izlemek yeterli oluyor.

2. Donghae

Aslında isteğim Eunhyuk ile aynı sıraya koymaktı ama sanırım maymunum balığımdan çok ufak bir farkla önde. Donghae ise dünyanın en güzel, en tatlı yüzlerinden birine sahip, böyle karamela sepeti gibi bir insan kendisi. O şarkı söylesin ben dinleyeyim, ya da o meleksi gülümseyişinden yollasın yeter.

3. SHINee

Hepsi. Şimdi ben Jonghyun’un şahane ses+vücut kombinasyonundan mı bahsedeyim, selvi boylum, cool çocuğum Minho’yu mu anlatayım, kıvrak dansçım, billur seslim, çatlak Key’den mi bahsedeyim, sözlükte şirin kelimesinin karşısına resminin konması gereken Taemin’den mi bahsedeyim ya da kadife sesli, sakar ve şapşal Onew’den mi? Alın size koca grup işte. Şaka bir yana hepsini çok seviyorum ama aşık olunacak erkekten çok, evde beslenecek erkek kategorisindeler benim için.

4. Junhyung

B2ST’in karizmatik, duruşunu bozmayan rapperı. Yamuk gülümsemesini, cool hallerini seviyorum. Goo Hara ile beraber olmasını ise hiç ama hiç sevmiyorum. Bu şirinler listesindeki cool adam ihtiyacını karşılayan, 10 barnağında 10 marifet biridir kendileri.

5. Jonghun

FT Island lideri, gitarıyla döktüren, hem karizmatik hem sevimli olabilen az sayıda insandan biri. Hongki’nin zamanında paylaştığı ucubik fotoğrafına rağmen ben onu sevmekten vazcaymadım.

6. Yoochun

JYJ’in güzel sesi, Sungkyunkwan’dan önce müzik hayatı dolayısıyla uzaktan tanırdım, o da DBSK’yi sevdiğimden. SKKS’de diğer karakterler kadar da sevmemiştim başta ama bir gün kendime Youtube’da bir ayar çekip, Yoochun videolarına boğulunca anladım. Bu çocuk şebeğin teki ve ben şabalak adamları seviyorum.

7. Lee Joon

MBLAQ’in olmazsa olmazı. Yeri gelir çocuksu hareketleri ve saçmalıklarıyla altınıza işetir, yeri gelir sahnede üstünü parçalar, ağzınız açık kalır. Aynı gruptan Mir ve Seungho’ya da bayılsam da Joon her zaman bir tık üstte sanırım.

8. Dujun

B2ST’in lideri. Şarkıların pes bölümlerinde karizmatik sesiyle bir döktürür aman sabahlar olmasın. Kpop aleminin en sevimli liderlerinden. Grup arkadaşı Hyunseung’un Trouble Maker parçasına kendince kattığı yorum, bu da var da görmeye değerdir. Şebekleri sevdiğimi söylemiş miydim?

9. GD

Bigbang’den favorim. Muhtemelen bu listeyi geçen yıl yapsam kendine daha üstlerde yer bulacaktı ama GD sevenler, yani rakibeler birden çoğalınca ben güvenli sulara çekildim. Yetenekli, hem sempatik, hem yakışıklı doğrusu çok mert bir delikanlıdır.

10. Chansung

2PM’den Wooyoung da aklımı karıştırmadı diyemem ama yok yahu yakışıklı erkek dedin mi ben Chansung derim. Kaslı vücuduna, sesine, şaşkın suratına, goril hallerine yandığım.

Topçular Koğuşu

Şimdi geliyoruz Koreli futbolculara… ahaha şaka şaka, henüz o kadar(!) çıldırmadım.

Bu listeye girmesi gereken daha çok insan var ama şu sınır yok mu belimizi büktü azizim. Gerçi ben kota mota dinlemeden kıvrak bir kategori bahanesiyle sayıyı yirmiye çıkardım çaktırmayın. Bir de gelecek listemde olması beklenenler için bakınız alttaki resim.

Bu mim şimdiden şahane yazılar yazacaklarından ve ağzımızın suyunu akıtacaklarından emin olduğum Suspus‘um ve Helin‘ime gitsin.

Reklamlar

45 comments on “Kimbap’ın Haremi

 1. Ya nereden başlasam bilmem ki? Öncelikle Binie, So Ji ve Nam Gil de çakışacağımızı biliyordum 🙂 Ayrıca yine yakmış yar mektubun ucunu temalı anlatımına BAYILDIM! 🙂 Donghae çok güzel yüzlü bir çocuk yanii gözüm var feci halde ama tırsıyorum senden :)) Odagari dışındaki Japoncukları tanımıyorum ama hoşlarmış. Zevkli hatunsun her daim 🙂 Nam Gili’min değeri bilinemedi yahu.. Gelsin bir an evvel. Binie askerde öksürse duyuyoruz ama Kim Nam Gilden haber yok 😦 MBLAQ oğlanlarından birini seçebilmene şaşırdım 🙂 Halbusi hepsi ayrı bir taş, ayrı bir olay. Netice de beğendim listeyi. Gongumun olmaması iyi bir şey :)) Ellerine sağlık 🙂

  • Haha teşekkürler canım öncelikle.
   Hae’de gözün olduğunu biliyorum ama herkesi iste de, o listenin ilk 2 numarasını isteme be bacım 🙂 Nam Gil’in değerini bilen az insandan biri olduğun için de ayrıca takdir ediyorum seni, biz ona yeteriz (daha da iyi olur, çaktırma) 🙂
   MBLAQ’te zorlandım ama malum bir ton gruptan bir ton beğendiğim insan olduğundan temsili olarak birinde karar kıldım 😛

 2. Allah seni kuzu ya bu mim neymiş herkesin içindeki abazan harem düşkünü aç gözlü sülümanlar döküldü ya dün La fea bugün sen yarın belki ben hohoho 🙂 sahi ama insan düşününce yazdıkça yazıyor değil mi şu da olsun ee hadi bu da olsun bunun hatrı kalmasın derken uzun bir liste döktürmüşsün itiraf ediyorum japonlardan kimura ve tamaki benim haremim olsa görmek isteyeceğim yüzlerdir severim severim ve hımm… devam etmeyeyim sen anladın 😀 Diğerleri de hoş tipler yalnız bir won bin kesinlikle farklı ve karizmatik bir yüz ahhhhh in hhaha süper ya aaaaaah in adı bile manidar çocuğun tatlıdır şukeladır so ji zaten her daim buğulu gözleri ile yakışıklıdır hyun gamzeleri ile öldürür kim nam gil offf yeğenim bunun için türkü çığırıyor kim nam gil’in damdan atlayamadım diye ısınamadığım biridir kendisi diğer popçulara bişey diyemiyom bilmediğim insanlar ama aralarda hoşlar varmış hani abov yorum yaparken içimdeki azman uyandı neyse sen anladın mevuzuyu güzel yazı ellerine sağlık 😀

  • Haha Chibi’m aslında bu yazı aynı başlıkla bekliyordu, yani benim içimdeki abazan uyanalı çok oldu, abazan yönümle barışığım 🙂 Listeyi kısa bile tuttum, kimleri içim yanarak attım bilemezsin. Bu bile yetmedi. Neyse ki yakın zamanda Çinlileri ayrı yerde toplamıştım da yer kazandım 🙂
   Zevklerimiz uyuşuyor zaten bilmez miyim? Hepimizin içinde uyanmayı bekleyen bir abazan var, acaba terapi grubu falan mı oluştursak?

 3. offff offff yüreğime indi indi resmen iyiki hareme Jung woo eklememişsin ama değinmiş ve gizli saklı odalarda bekletmektesin ahh ahhh:(((

  Moterh gerçekten d eiyi filmdi ama birçok arkadaşım hem d ekore ile kel alakalı ajussi filminden sonra insan olamaz bu adamsa bizim erkek arkadaşlar ne diye kendilerini yerden yere attı benim tepkimi yazmaya gerek yok dimi hoş diyip geçtim:))

  Kim nam gil loverstan bilirim ama benim için Portrait of a Beauty’deki halleri ile oldu hamdın piştin dedirtti o film baştan sona çok iyiydi.

  hyun bin oldum olası severim aslında kendisinden öte içinde bulunduğu projeleri, kim sam son first love secret garden …

  maşallah sen de el attın mı grubu toptan hareme alıyorsun korkulur doğrusu kpop da adam kalmadı:)) iyi senden jung woo için korkuyordum biraz hasarlı bu mimde aşkımı sıyırdım ohhh içim rahatladı:)

  • Valla twitter’lardan da sorunca korktum, ahaha şaka şaka zaten içim yanarak da olsa alamamıştım listeye, 2 sene önceki yazımda vardı ama 🙂
   Kpop’ta adam bırakmadım evet ama erken davranıyorum, kapıyorum. Ben ellerimle büyütüyorum sonra biri çıkıp “Şunu bana versene” diyor, olmaz ki, emek var orda emek 😛

   • ayy koptum tabi emeğine yazık dimi:))

    birkaç yıl önce google da gezinirken bloğuna geçiş yapmıştım tee o zmanlardan senin potansiyel bir tehlike olduğunu sezdim harem falan karışında bu kız artık takip edilmeli dedim:)) malum aşk bu başka şeye benzemez her an ensede olmak gerekli:)
    O kadar oppa varken benim kini es seçmen iyi olmuş 2013 deki düğünümüze bir bilet hakkı elde etmiş olacaksın:)

 4. Senin haremin düşünüldüğünde kategorilerin daha da fazla olmasını beklerdim. Ülkeye göre, boya göre, yaşa göre vs.vs. eminim ki oluşturulabilecek tüm kategorilerde de aman 9 tane oldu 10. yu bulamadım demezsin 🙂 Boşuna çekik dünyanın Erkan Özerman ı statüsüne sahip bilir kişisi değilsin yaa.
  Oyuncular kategorisinden Japon oyuncuları çıkaramasam da hmmm hoşş dememek mümkün değil. Tamaki Hiroshi nin Love Stuffle halini düşününce şu görselle bağdaştıramadım :). Nasıl yaaa tepkisiyle kala kaldım. Şimdi dönüp mutluluk yolcularına “HEROOO! affet beni, oyumu sana vermedim, pişmanım pişmanım” mı desem diye düşünüyorum.
  Ayrıca onca harem gezdim 🙂 Kim Nam Gil i bulduğum ilk harem oldu ki buna ayrı mutlu oldum. ah ah! ilkler unutulmuyor üstadım 😛 Yerimiz dar bahanesiyle alınmamış olsa da, Gong Yoo görmediğim ilk harem de bu sanırım.
  Popçular koğuşuna ise doyum mümkün değil sanki 🙂 Evden uzaklaşman gerekirse balığını beslemek için bana güvenebilirsin. Listenin 2. Sırasında yer alan beslenesi güzelliklerden ismini anmamam gerekenler daha beslenesi 😛 5-6-7 şeklinde erirken akan salyalarımı silip, aradakileri atlıyorum ki, hukukumuz bozulmasın daha fazla 🙂 Ama gelip 9 numarada takılıyorum. Yerim yerim besleyeyim, beslesin, ne olursa olsun gelsin diyorum.
  Şu da son duamdır: Allaaam Kimbap’ın haremi gibi haremim olsun. Amin.

  • Burada sadece meslek ve ülekelere göre yaptım. Aslında Jrock kategorisi de vardı aklımda ama dedim suyunu çıkarmayayım, bir de iki sene önceki yazıma aldıklarımın bir kısmını tekrar tekrar yazmak istemedim 🙂
   Bırak 10u bulmayı, listemden attıklarım için yastayım ben. 100 kişilik liste sanırım çok rahat çıkarırım. Aslında bu yazı benim uzun zamandır daha kapsamlı bir “proje”mdi ama tesadüfen mim gelince acele yazmak durumunda kaldım 🙂
   Çekik dünyasının Erkan Özerman’ı , hmm o adamı sevmem ama bu adı sevdim^^
   Tamaki Hiroshi normalde taştır ama Love Shuffle’da çok kilo verdiğinden çirkindi. Benim Hiro Kimura Takuya oluyor yalnız, Tamaki değil. (Sanki o olduğunu düşünmüşsün gibi ama emin olamadım:P)
   Senle Kim Nam Gil muhabbeti yapmıştık, hatırlıyorum. Haha umarım duan kabul olur 🙂 (Tüm o sulanmaları görmezden geldim tabi ki:))

   • o adamı bende sevmem. tüm yakışıklı olduğu ileri sürülenleri o keşfediyor hurafesinden yola çıkarak işlevsel benzerliğiniz nedeniyle aklıma o geliyor ki senin bu konuda daha başarılı olduğunu düşünüyorum, hatta hareminin peşindeki hatunlara bakınca bundan emin oluyorum.
    Hiro Kimura Takuya – Tamaki vs karıştırmış olabilirim ahaa 🙂 isimlerde zayıfım kuzum, hatırladıklarım mucize 😛

 5. Aslinda blogunu uzun zamandır okuyorum ama ilk defa sanırım eunhyuk ismini gördüğümde bu sefer kesinlikle yorum yapmalıyım dedim.kpop yazılarını zevkle okuyorum. harem seçimlerini beğendim özellikle eunhyuk 🙂 eunhyuk bütün İngilizce altyazili videolarını izlemek ve en az günde bir kere allkpop u kontrol etmek alışkanlığım oldu ne diyelim Allah yardımcım olsun.bir de beast ile ilgili de düşüncelerini merak ediyorum müziklerinin bir hayranı olarak bir beast yazısı bekliyorum.

  • Bir Jewel görünce pek mutlu oluyorum. Eunhyuk takıntılı biri olarak seni benden iyi kimse anlayamaz, resmen Youtube’da izlenmedik video bırakmadım. Bazen umutlanıyorum bunu izlememişimdir diye ama yine izlemiş oluyorum 🙂
   Beast konusunda şu yazıda görüşlerimi az çok belirttim. Bir Beauty olarak en sağlam kpop gruplarından olduğunu düşünüyorum, tüm sevdiğim gruplar için kapsamlı tanıtımlar yazıcam, Beast de onlardan biri 🙂

   • Aynen ben de eunhyuk un bütün videolarını izlediğimden can sıkıntısından oh my school un eunhyuk lu kısımlarını izliyorum özellikle hong ki nin evine gidişlerini. Keske we got married da onu biriyle eşleştirselerde kalıcı olsa

   • Haha çok komikti. Ben en çok tayt denemelerine gülmüştüm 🙂
    Ayrıca şaka mı bu? Eşleştirmemeliler. We Got Married denen programı lanetliyorum. Hyukkim ellerin olmamalı, Hae de 🙂 (İşte korkutucu fangirl yüzüm)

 6. Gerçekten ilk onda bitti sandım ve sonra koreli futbolcular deyince yok artık dedim inanıyordum az gitti 😀 😀 ‘sınır yok mu belimizi büktü azizim’ deyimine az gülmedim yani 😀 bence iyiki sınır koymuşlar yoksa sen bu yazıyı bi türlü bitiremezmişsin:))

  Gerçekten Ahhhhh İn!Yeni bir dizi çekse de izlesek artık onu 😀
  Heavenly Forest’den baya sonra izledim Love Shuffle’ı o yüzden ikisinin aynı kişi olduğunu izlerken farkedemedim çok şaşırmıştım bu nerelerde oynamıştır diye baktığımda o_O
  Sekime benim hana kimideki favorimdi çok şeker yaa:)Ama hana kii dışında yanılmıyorsam sadece bir filmini izledim o kadar.
  Mukai Osamu en çok izlediğim japon galiba söylediğin ilk üç dizisini de izledim 🙂 Ama hotaru en sevdiğimdi.
  Popçular hakkında bişey diyemeyeceğim zaten grupların isimlerini zor ezberliyorum bi de üyelerinin isimleri ı ıh çok zor!! Yoochun ve GD yi biliyorum bi 😀 İkisini severim^^
  Bu haremle uğraşmak zordur kolay gelsin sana hareminle mutluluklar 😀 😀
  Ellerine sağlık^^

  • Gerçekten bitiremiyordum zaten, aylardır yazmak istediğim halde. Bu kotalı mim gelmese yazmak hayal olacaktı
   Ah In’in yakında yeni dizisi geliyor bu arada. Mukai Osamu zaten her taşın altından çıkıyor, çocuğa rastlamamak elde değil
   Teşekkürler, haremime gözüm gibi bakıyorum.

 7. Ahaha ilk baştaki fotoğrafa bittim, ortadaki hayaller alemine dalmış Kimbap’a daha da bittim ahaha
  Ne zamandır yazıcam diyordun bak mim oldu geldi ama sınırlı geldi hiç iyi olmadı gerçi sen sınır tanımamışsın ama neyse:P
  Bu arada 20 tane oldu demişin ama Hanımm Hanımmm koca 5 kişilik Shinee’yi tek numara saydın yaa, tasarruf etmek için bravo dedim:P
  Ben toptan grupları alacağını tahmin etmiştim gerçi, Shinee, MBLAQ, BEAST diye giderdi liste 😀
  Neyse efenim benim için şaşırtıcı bir liste olmadı hepsinmi biliyodum nihaha
  Bir de Topçular Koğuşuna gelince askerde olanlardan bahsetcen sandım bir an ahaha Topçu Tuğay Birliği adssdffsds
  Ah ah ne diyelim maşallah, nazar değmesin, hepsini sana bağışlasın, işallah, tüü tüü maşallah ahahah

 8. Bir de gelecekteki harem üyelerinde EXO görüyorum, benim de bir adayım var ama azcık ortaya çıksınlar bir görelim oyları postlarını videolarını konserlerini şabalak hallerini ona göre tekrar değerlendirmeye almak lazım 😀

  • Sağol dostum. Ortadaki ifadeyi ne zaman onlara baksam yüzümde görebilirsiniz ki sen zaten görmüş olmalısın 😛
   SHINee’yi katakulliye getirdim, çaktırma. Popçu topçu olayı malum, aklıma askerleri düşenebileceğin gelmemişti aslında^^
   EXO için ben de beklemedeyim bakalım, hepsi çıksın meydana, az biraz tanıyalım 😛

 9. Resmen fikrini çalmışlar kim’cim 😀 😀 Bu yazı bu başlıkla çok bekletilmemeliydi zaten 🙂
  Ama itirazım var! Sen de adam kaçırmışsın resmen 🙂 Kaç tane 10 var bakıyim burada 🙂
  Liste(ler) çok hoş, şu mim sayesinde fark ettim de, az zamanda çok adamla tanışmışız biz yahu :),
  Kimura Takuya’yı da aslında One Piece’i sevmesiyle tanıyorum, ama Pride hep aklımda, bir gün mutlaka izlenecek.
  Popçularla kağnı hızında tanışıyorum ama tanıdığımı da bırakmam 🙂 Bu aralar favorilerim 2PM’in katıldığı bilimum eğlence programlarının videoları, senin bu tavsiyelere de kısmet diyorum, bakacağız. Kız hepsi senin mi??

  • Haha yok canım kimse fikrimi çalmadı, sadece erken davrandılar. Benden uzun yaşayacaklar ahahah
   Yalnız popçu listemin bir numarası da One Piece ve Luffy fanıdır, ben de hep böyle adamları beğeniyorum, kan çekiyor herhal 😀
   Hahah hepsi benim (kendi küçük dünyamda)

   • Aaa o hamsi uşak da mı One Piece seviyormuş, şimdi gözümde değere bindi birden 🙂 Ben Eun-hyuk’u Hee-chul’u kıskanmasıyla tanımıştım. Yöneticilerine şikayet etmiş eskiden, hepimiz siyah giyerken neden o kırmızı giyiyor diye 😀
    One Piece seven tüm adamları bir araya toplayacağım hahah

   • Sevmez mi? Delisidir. Konserlerinde Luffy’nin hasır şapkasıyla dolaşmışlığı çoktur, twitter profil fotosu o, sürekli tişört ve anahtarlıklarıyla dolaşır, zaten direkt Luffy’nin klasik pozunu taklit etmiş bu yazıda eklediğim fotosunda da, o fotoyu kendi twitterında Monkey D Eunhyuk diye paylaştıydı hamsim^^
    Heechul’ı kıskanma olayı falan klasik Suju geyiklerinden tabi 😀

 10. Öncelikle ilk fotoya bittim…Evet evet hepsi benim olmalı hepsi bana gelmeli sağım,,solum,önüm arkam,oppa dolsun Kimbap mutlu olsun der gibi gibi:)
  Listen çok ayrıntılı olmuş ben senden çok daha uzun bir liste bekliyordum…
  Fakat çok hoş olmuş genelde hep aynı kişiler üzerinde yoğunlaşmış çoğu kişi seninki farklı olmuş birazcık:)
  Şimdi Won Bin’i bende çok severim ezelden beri pek bahsetmesem de oyuncu takımından benimde listemde yer alıyor:)
  Nam Gil çoğu kişi tarafından pek beğenilse de bende aynı etkiyi göstermedi gördüğüm andan beri sevemedim bir türlü güle güle kullan:)
  Ah In aslında seviyormuyum sevmiyormuyum tam emin değilim Sungkyunkwan Scandal izlerken ayılıp bayılarak izlemiştim rüyalarıma bile girmişti fakat dizi bitince tarihin tozlu rafları arasında kaldı…
  Ji Sub aslında eskiden pek severdim tüm dizi ve filmlerini hatim ettim:)Fakat sonradan sonradan araya giren yeni elemanlar yüzünden yüzünü bile unutur oldum…
  Hyun Bin çok çok çok severim seviyorum seveceğim her zaman kalbimde yeri ayrıdır Kore dolaylarından ilk sevdiğim kişilerden biridir kaç yıl geçti aradan ama hala eskisi kadar değerlidir benim için.A Millionaire’s First Love ilk izledim Kore filmlerinden biridir görünce işte bu işte bu demiştim ne kadar güzel çocuk diyip peşine takılmıştım hala peşindeyim…Not:Bende ki uzun saç merakı ve Koreli erkek milletinin uzun bakımlı ve yapımlı saçları beni buralara kadar sürükledi….The Snow Queen izlerken Hyun Bin bana da Arasso Arasso desin ne olur ne olur dediğim günler aklıma geldi:)
  Listeye almak isteyim de alamadığın kişilerden Shi Hoo iyiki almamışsın birde onun için kavga etmeyelim benim dün bugün ve yarın listemde olacak şahıs cidden çok beğeniyorum:)
  Japon kesiminden yazdıklarının hepsini beğeniyorum ama şimdi onlar için sana bulaşmayım:))))

  Popçuların pek hoşmuş fakat bilirsin ki çoğunda benimde gözüm var onun için kendini tek sanıp havalara girme kimin kazanacağı belli olmaz…
  Eunhyuk benim çok sevdiğim fakat senin yüzünden gizli hayran olduğum şahıs düşün sana ne kadar değer veriyorum aramızı bir erkek uğruna bozmayalım diye ne kadar çabalıyorum fakat yinede seviyorum bil yani:)Şimdi hakkında bir şeyler yazmak isterdim ama kalsın:)
  DongHae beğenirim severim ama özel bir ilgim alakam yok al senin olsun:)
  Koskoca SHINee ayıp ayıp bir kişi değerinde mi ya da bir kişi diye 5 kişiyi birden alarak uyanıklık yaptığımı düşünüyorsun bilmem ama sana burdan sadece Jonghyun ve Key versekte geri kalanı bana kalsa süper olur:)Diğerlerini sana yedirmem hanım haddini bil ona göre hareket et olurmu:)
  Lee Joon konusunda bir şey demek istemiyorum sonuçta hisseli tapuyla yarısı benim istesende komple alamazsın:)))Hayret MBLAQ tüm kadro alınmamış bunu senden beklemezdim….
  Not fotolara bakarken içim eridi resmen ama yan sekmede açık olan JW videosuna bakınca anında kendime geldim….Lanet olsun benim kaderim de bu ben doya doya farklı oppalara bakamayacakmıyım sanırım uzun bir süre daha hayır….
  Senin haremin gibi harem herkese nasip olmaz bacım her telden her türden şahıs mevcut maşallah toplaşsanız Dünya’yı bile ele geçirirsiniz siz…O gün geldiğinde benide unutmayın bende benim takımı toplar gelirim duble yaparız uzaya çıkıp marsa bile bayrak dikebiliriz….
  Bu kadar saçmalık yeter daha yazacaktım ama sus kızım kendine gel diyerek mekanı terk ediyorum:)))

  • Dostum bu alemde bana rakip çıkacak biri varsa haremin kalabalıklığı açısından, sanırım en net vereceğim isimlerden biri sensin. Az kavga(!) etmedik şu adamlar için 😛 Neyse ki blogun yok da şu yazıyı gönül rahatlığıyla yazabildim^^ Herhalde sana bu mim gelse yine feci bir liste çıkardı ortaya. Bu listeyi de mim kuralları gereği gözyaşları içinde kısa tuttum ama yine de çoğunluğa göre uzun oldu 😀
   Bak seninle SHINee konusunu konuşmuştuk, benim için ağır basanlar olsa da hepsini sevdiğimi söyledim. Merak etme Onew’e asla bulaşmam o benim beslemelik, kankam olmalık sevdiklerimden, lütfen bu bahsi uzatmayalım 😛
   MBLAQ tüm kadroyu kapatırdım ama o hakkımı(!) SHINee’de kullanınca zaten 10 kişi olması gereken liste neredeyse 30’a çıktı, dedim abartmayayım 😀
   Hyukkie’ye sulandığını, biraz ışık görsen anında hacılayacağını biliyorum ama senin Mars’a bayrak dikmen gibi Hyukkie de benim listemin tepesine o bayrağı dikmiştir. JW senin kalbinin değişmez sahibi, hep döneceğin kürkçü dükkanı ahahah
   Fotoları beğenmene sevindim ve dünyayı ele geçirme planı için sadece yer ve zamanı söyle diyorum bacım 😛

   • Canım yıllarca boş boş bakmadım hepsine kalbimin bir köşesinde ufacık ufacıkta olsa yer verdim….Liste bile tutmuştum zamanında şaka değil gerçekten ama malesef pc’im format görünce listem yanlışlıkla sizlere ömür sonrada üşendim yapmadım tekrar:)Ve senle ne zaman kavga ettim ben hep uzlaşma yoluna gittim hihi blog işi zor be bacım benim bunlar için vaktim yok uğraşamam listeyi kısa tutmana da üzüldüm canım 10 kişi dediğin nedir ki böyle sınırlama getiren şahsı müsadenle kınıyorum böyle bir yanlışa düştüğü için özür dilemesini talep ediyorum….
    SHINee konusunu biliyorum yaff sorun değil ben boş konuşurum böyle işte bende hepsini seviyorum çok beğeniyorum Jonghyun full sende kalsın ama diğerleri ortak Key bile hahahahha….Bende evde Taemin beslemek istiyorum o da benim beslemelik olsun mu….
    Hyukie şey kem küm canım benim kötü bir amacım yoktu sadece ……………….Arada sen olduğun için susuyorum konuyu uzatmaya gerek yok…
    Benden yana bir çekincen olmasın ama son dönemde meraklıları arttı sen onlara karşı tedbir almalısın….Söylediğin gibi ben bir bakarım ikincide tekrar JW diye diye dolanırım :)Değil Hyuk kimse için onu satacak değilim….
    Canım Dünya’yı ele geçirmek için listeye biraz taze kan lazım yenilerden de biraz kaynak yapınca girişimlere başlarız…..

   • Haha dostum bunlar hep geyik, senin arkadaşının helaline(?) yan gözle bakmayacağını bilirim(ya da bilmem,çünkü bakarsın asdadsad).
    Key Jjong’dan öncedir bende, paylaşılmaz^^’ Diğerlerinin hepsi tartışmaya açık ahahaha
    Taze kanlardan yazının sonunda biraz ipucu verdim. Planımız başarıya ulaşacak 😉

 11. Nasıl bir liste bu böyle, gecenin bir yarısı açılmaması gereken bir liste en azından onu anladım:D
  Eunhyunk’un çekiciliğini yeni yeni farkedenlerdenim açıkçası, önceleri yakışıklı değil bu be dediğim için utanıyorum:D
  Zaten Donghae Sujudan favorim, Yoochun bu listedeki isimlerin içinde benim için bir numara:))
  Oyuncu Korelilere söylenecek söz yok, hepsi haremlere elini kollunu sallaya sallaya girmiş isimler:D
  Okada Masaki en sevdiğim Japon, gördüğüm en sevimli, yakışıklı Japon..
  Bu arada 2PMdekileri pek tanımam, nerede kaslı, üstü, yakışıklı çıplak çocuk görsem 2PMden olmalı diyorum:P

  • Evet aslında ama tam tersi gece mi açılsa, +18 diye 😛
   Hyuk’umun değerini herkes bir gün anlayacak hahah Başta çoğunluk beğenmese de zamanla pişman oluyorlar.
   2PM hakkındaki görüşün çok da yanlış değil bu arada 😀

 12. Piiiiii Gacım haremini açıklamış ben görmemişim. Hastayız tamamda bu kokuyu nasıl almazsın ey zavallı burnum hihihi Bak kanlar fışkırmaya başladı bile şimdiden ^^

  Kural 10 evet ama ona uyan kaç kişi var bilmiyorum (: Tek tek, ülke ülke, popçusu topçusu şeklinde ayırman iyi olmuş 😀 Ben de masum masum 9+1 ile oynayayım 😀

  Aman neyse sana laf anlatacağıma gider cennete bilet kazanmak için yukarıda kazı kazan yaparım ahahaha ^^

  • Bu güzelim haremi nasıl kaçırırsın, cık cık yakıştıramadım gacım.
   Valla kural falan dinlemem, üstelik haremim bu kadar da değil bunlar asil kadrosu daha yedeklerden en az(!) bu kadar çıkar 😀

   • BEn de temel taşları koydum sadece üstünü muhabbetlerimizde döşerim 😀 Herkese açmaya gerek yok 😀 Şu an konu başlığının altında olmanın verdiği etkiyle gözümün önünden geçen film şeridini bir görsen ahahahaha 😀

    Allahım yaradıyon bari bu tarafa da at 😀 O adamları atamıyosan onları yapan estetik cerrahları atsanda olur 😀

 13. Geri bildirim: ‘Comeback’ Yazısı | Kimbapsushi's Blog

 14. Her yazdığın yazında ayrı bir kopuyorum 🙂 çok teşekkürler 🙂
  Oyuncular koğuşunda tanımadığım simalar olsada Yoo ah in sungkyunkwan scandal da benimde dikkatimi çekmişti fashion king te tamam budur dedirtti 🙂 Okada masaki de bi kaldım waoooww dedikten sonra yazıyı okuyayım dedim hala şoklardayım o cidden sekime mi ya :O 🙂 Mukai osamu nun kesinlikle paradise kiss ini izlemelisin diğer dizilerini izlememe rağmen paradise kiss te kalbime taht kurmuştur kendileri 😀

  küp küp küp popçular koğuşu :))
  muhteşem bir koğuş kwang’m içinde olmadığı içinde ayrı bir mutlu oldum 😉 shinee de koptum 😀 kesinlikle haklısın bence 😀 exo ya gelirsek eğer bende böle bi yazı yazarsam kai nin yeri sağlam haber veriyim 🙂 🙂

  • Ben teşekkür ederim 😉
   Okada Masaki her yıl güzelleşiyor mübarek, böyle devam diyoruz. Paradise Kiss animesini çok severim, Mukai Osamu’yu çok severim. O halde muhtemelen live action da benden tam not alacak, tabi üşengeçliğimi yenip izlersem:/
   Exo o dönem çıkış bile yapmamıştı ve ufaktan beğenmelerim başlamıştı. Şimdi Kai hala listemde ama Luhan ve Chanyeol ondan önce geliyor 🙂

   • ben ilk filmini izleme gibi bir yanlışlık yaptığım için sonradan animenin hepsini izleyemedim maalesef 😦 ama mukai osamu herdaim muhteşem beyaz saç bile yakışıyor adama ya 😀 ilk izlediğim andan itibaren kai ah kai modunda geziniyorum diğer üyelerden bir haberim gibi bir şey 😀

 15. Helal sana. Nasıl takip ediyorsun bu kadar dizi, grup, futbolcu, amanın neler neler…
  Senin harem epey kabalıkmış; Benim Haremimi birisi kapattıı, Lee Min Ho, başkasını sokmuyor 🙂
  Belki 49 Gün’ün Hang Kang’ı da arada bi uğrar ama başrolümde hep Lee Min Ho var 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s